خط مشی آرتا پخش

شرکت توزیع آرتا پخش آداک تدبیر در سال 1397 با اخذ مجوز از وزارت بهداشت به عنوان شرکت پخش سراسری و دارای بیش از 10 شعبه و مرکز پخش و توزیع فرآورده های دارویی، فرآورده های طبیعی، سنتی و مکمل فعالیت خود را در کل کشور جهت همکاری با بیش از 30 شرکت تولیدکننده و تامین کننده آغاز نموده است که شرح کوتاهی از فعالیت های واحد توزیع این شرکت را به استحضار می­رساند.

 واحد توزیع و پخش سراسری

 این واحد با در اختیار داشتن پرسنلی فعال و مجرب و با تلاشی چشمگیر در ارائه خدمات مطلوب به داروخانه­ها و توزیع مویرگی محصولات داروئی در سطح داروخانه های کشور فعالیت می­کند. سفارش­گیری محصولات به صورت حضوری و هفتگی (4 نوبت در هر ماه) و پخش کالاها به صورت 24 ساعته انجام می­پذیرد. لازم به ذکر است که تیم نمایندگان فروش این واحد به منظور ایجاد مثلث فروش، علاوه بر ارائه خدمات و فروش محصولات و تمامی اطلاع رسانی­های علمی فرآورده­های تحت پوشش را به واسطه دانش فنی، سابقه و تجربه کاری مؤثر در سطح داروخانه­ها و داروسازان و پزشکان مناطق به طور پیوسته در هر ماه انجام  می­دهد.  

چشم انداز، ماموریت و ارزش­های محوری شرکت توزیع آرتا پخش آداک

شرکت توزیع آرتا پخش آداک ، تضمین کیفیت فرآورده­های سلامت محور، رضایت مشتریان و توسعه همه جانبه و پایدار را لازمه بالندگی و بقاء خود می­داند. لذا جهت دستیابی به این مهم و در راستای جلب رضایت «مشتریان و سایر ذینفعان، مدیریت و کارکنان شرکت» چشم انداز، ماموریت و ارزش­های محوری سازمانی را تدوین نموده و با هدفمند نمودن تمامی عملیات و اقدامات سازمانی، دستیابی به الزامات مندرج در این اسناد را وظیفه خود می­داند.

چشم انداز : به کجا می­رویم و می­خواهیم چه باشیم؟

شرکت توزیع آرتا پخش آداک مصمم است با كاربرد سیستم­های نوین مدیریت و تعالی سازمانی، اتكا بر نیروی انسانی كارآمد، به روزرسانی تكنولوژی و فرآیندهای کاری و ایجاد محیطی پاك و ایمن، ارتقاء كمی و كیفی محصولات و مدیریت بر هزینه­ها، ضمن توسعه بازار و ارتقاء خدمات خود به مشتریان و سایر ذینفعان و جلب رضایت آنان، روند بهبود مستمر فرآیندهای سازمانی را تحقق بخشیده و یکی از پنج شرکت برتر در زمینه توزیع كشور باشد.

ماموریت : چه سازمانی هستیم و چه کاری میبایست انجام دهیم؟

شرکت توزیع آرتا پخش آداک، بعنوان یكی از شرکت­های توزیع دارو، خدمت به مشتریان را رسالت اصلی خود می­داند. این گروه با اتكاء بر كاركنان توانمند خود بعنوان منبعی سرشار از تلاش، پویایی و بهره­گیری از قابلیت­های علمی و فنی آن­ها، با تكیه بر كارنامه درخشان سوابق عملكردی خود و با الهام از تعالیم الهی و اتخاذ تدابیر ایمنی محیط كار، ارتقاء و تعالی روزافزون را وجهه همت خود قرار داده و خلق ارزش برای مشتریان و سایر ذینفعان را جوهره تمامی فعالیت­های خود می داند.

اهداف کلان شرکت توزیع آرتا پخش آداک تدبیر:

  • قرار گرفتن در بین 5 شرکت برتر کشور در زمینه توزیع
  • تمرکز بر ارائه خدمات جدید
  • توجه و تاکید هر چه بیشتر بر فرآیند تحقیق و توسعه بازاریابی
  • نگرش جدید به فرآیند بازاریابی، ارتباط با مشتری و مشتری محوری جهت دستیابی به رضایت هرچه بیشتر مشتریان
  • تاکید بر توسعه منابع انسانی دانش محور بعنوان مهمترین عامل تثبیت و رشد شرکت
  • حرکت به سوی استانداردسازی­های جهانی
  • همکاری و تعامل مستمر با شرکت­های معتبر دنیا
  • توسعه آگاهی عمومی، دانش فنی و ارتقاء سطح فن­آوری در حوزه­های فعالیت شرکت بمنظور دستیابی به آخرین نوآوری­ها

EnglishGermanPersian